381LX561M250A012
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M250A012
381LX561M250A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M250A012, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in kutu şeklinde pakete sahip olan kondansatör, through-hole montajını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ürün, 20 kHz yüksek frekansda 2.1 A ve 120 Hz düşük frekansda 1.5 A ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V