381LX561M200H042
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M200H042
381LX561M200H042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M200H042, 560 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltajına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through hole PCB uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve polar karakteristiğe sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Yüksek frekansta 2.1 A @ 20 kHz ve düşük frekansta 1.5 A @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V