381LX561M180J022
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M180J
381LX561M180J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M180J022, 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere snap-in yöntemle sabitlenir. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 20 kHz'de 2.1A ve 120 Hz'de 1.5A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel doğrultma devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V