381LX561M100H012
CAP ALUM 560UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX561M100H
381LX561M100H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX561M100H012, 560 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.3A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V