381LX473M010K452
CAP ALUM 47000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX473M010K452
381LX473M010K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX473M010K452, 47000µF kapasitansla tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Bileşen -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve düşük frekans (120 Hz'de 4.2A) ile yüksek frekans (20 kHz'de 4.8A) ripple akım kapasitelerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V