381LX472M100A052
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX472M100A
381LX472M100A052 Hakkında
WEC üretimi 381LX472M100A052, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, radial snap-in kasa tipinde Through Hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömürlüğü sunar. Yüksek frekans ripple akımı 5.7 A @ 20 kHz, düşük frekans ripple akımı 3.8 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi birçok elektronik uygulamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V