381LX472M063J052
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX472M063J
381LX472M063J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX472M063J052, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V voltaj derecelendirilmesine sahip bu bileşen, snap-in radial paket tipinde tasarlanmıştır ve through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans (20 kHz) ripple akım kapasitesi 3.5A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 3A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V