381LX472M016J202
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX472M016J
381LX472M016J202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX472M016J202, 4700 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.6 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve buffer uygulamalarında kullanılabilir. Through Hole montajı sayesinde PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V