381LX471M450A052
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX471M450A
381LX471M450A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX471M450A052, 470µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 20 kHz'de 2.4A ve 120 Hz'de 1.7A ripple akım kapasitesiyle çalışır. -25°C ile +105°C arasında stabil operasyon sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V