381LX471M350A042
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX471M350A
381LX471M350A042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX471M350A042, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, 20 kHz'de 2A ve 120 Hz'de 1.4A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V