381LX471M250J042
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX471M250J042
381LX471M250J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX471M250J042, 470 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in paketli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevleri için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerance ile belirtilen kapasitans değerinin sapmasına izin verir. Düşük frekans (120 Hz) için 1.4A, yüksek frekans (20 kHz) için 2A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile standart PCB uygulamalarına uygun tasarlanmış ancak şu anda obsolete durumda bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V