381LX471M200H032
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX471M200H
381LX471M200H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX471M200H032, 470 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür ufku tanımlanmıştır. 20 kHz'de 2A ve 120 Hz'de 1.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme ile monte edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devrelerde yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V