381LX471M080H202
CAP ALUM 470UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX471M080H202
381LX471M080H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX471M080H202, 470 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında yer alır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 20 kHz'de 900 mA ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım taşıyabilir. Ürün güncel olmayan durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V