381LX393M016K042
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX393M016K
381LX393M016K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX393M016K042, 39000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in yapıda through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve darbe şekillendirme gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V