381LX392M100A052
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX392M100A
381LX392M100A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX392M100A052, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu snap-in radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 31mOhm ESR değeri ile sahip olduğu 3.8A @ 120Hz ve 4.4A @ 20kHz ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. Through-hole montajına uygun olan komponent, -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür garantisi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V