381LX392M063K032
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX392M063K
381LX392M063K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX392M063K032, 3900 µF kapasitansa ve 63V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine uygun tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans ayarlama devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür deklarasyonu sunmaktadır. 20 kHz'de 3.1 A ve 120 Hz'de 2.7 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V