381LX392M063J022
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX392M063J
381LX392M063J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX392M063J022, 3900 µF kapasitansına ve 63V nominal voltajına sahip snap-in radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür specifikasyonuna sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V