381LX392M050J012
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX392M050J
381LX392M050J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX392M050J012, 3900 µF kapasitansla tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, 65mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek akım uygulamalarında etkili performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir çalışması ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir. Snap-in montaj türü ile PCB üzerine kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V