381LX391M400J452
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX391M400J452
381LX391M400J452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX391M400J452, 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim için tasarlanmış bu radial, snap-in montaj tipli kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile değerlendirilmişti. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V