381LX391M200H022
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX391M200H
381LX391M200H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX391M200H022, 390 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'ye direk entegrasyona uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V