381LX333M010A022
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX333M010A
381LX333M010A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX333M010A022, 33000 µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalara yönelik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketleme ile Through Hole montajına uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ve 3.9A @ 20kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V