381LX332M080K042
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX332M080K
381LX332M080K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX332M080K042, 3300 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal gövde tasarımıyla through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür sağlar. 20 kHz'de 3A ve 120 Hz'de 2.6A ripple current kapasitesine sahip polarize kondansatör, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V