381LX332M080J052
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX332M080J
381LX332M080J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX332M080J052, 3300 µF kapasitansına ve 80V rated voltaja sahip radial, snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 20 kHz'de 3A ve 120 Hz'de 2.6A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V