381LX332M063J042
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
381LX332M063J
381LX332M063J042 Hakkında
381LX332M063J042, WEC tarafından üretilen 3300 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V dereceli voltaj seviyesinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, snap-in paket tipinde sunulan bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 20 kHz'de 2.9 A ve 120 Hz'de 2.5 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj yöntemiyle PCB'lere entegre edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V