381LX332M050J022
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX332M050J
381LX332M050J022 Hakkında
381LX332M050J022, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitansa ve 50 V nominal gerilime sahiptir. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabit bir şekilde bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 120 Hz'de 2 A ve 20 kHz'de 2.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V