381LX332M050H032
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX332M050H
381LX332M050H032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX332M050H032, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilmektedir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 2.3 A @ 20 kHz ripple akım özelliğine sahiptir. Bileşen polarize kondansatör olup, TTH (Through Hole) montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V