381LX331M450K052
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M450K
381LX331M450K052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M450K052, 330 µF kapasitansa ve 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı radial can tipi snap-in pakete sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Maksimum 3000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 20 kHz'de 1.9 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım toleransı vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygundir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V