381LX331M350K452
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M350K452
381LX331M350K452 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M350K452, 330 µF kapasitansa sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 120Hz'de 603mOhm ESR değeri ile 1.2A (120Hz) ve 1.7A (20kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile gücü depolayan devreler, filtreleme ve DC bağlantı uygulamalarında tercih edilir. Part status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V