381LX331M250J032
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX331M250J
381LX331M250J032 Hakkında
WEC tarafından üretilen 381LX331M250J032, 330 µF kapasitansla ve 250V rated voltajıyla tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yer alır. 120 Hz'de 1.2A ve 20 kHz'de 1.7A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 603mOhm olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V