381LX331M200A202
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M200A
381LX331M200A202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M200A202, 330 µF kapasitanslı ve 200 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 105°C'de garantili olup, ±20% toleransla üretilmiştir. 120 Hz'de 1.1 A, 20 kHz'de 1.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, power supply, filtreleme ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V