381LX331M180J012
CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M180J
381LX331M180J012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M180J012 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 330 µF kapasitanslı, 180V rated voltajlı bu bileşen, radial snap-in paket tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. High frequency'de (20 kHz) 1.7A, low frequency'de (120 Hz) 1.2A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V