381LX331M180H022
CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M180H
381LX331M180H022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M180H022, 330 µF kapasitanslı, 180 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik yaşam süresi 105°C'de sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. 20 kHz'de 1.7 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, enerji dönüştürme devrelerinde, filtre ve buffer uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V