381LX331M160K202
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX331M160K
381LX331M160K202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX331M160K202, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 20 kHz'de 1.4A ve 120 Hz'de 1A ripple akımı kapasitesine sahip olan kondansatör, düşük ve yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V