381LX330M450H012
CAP ALUM 33UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX330M450H
381LX330M450H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX330M450H012, 33 µF kapasitansına ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 8.038 Ohm ESR değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, 120 Hz'de 400 mA ve 20 kHz'de 500 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, şarj cihazları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.038Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V