381LX330M400H202
CAP ALUM 33UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX330M400H
381LX330M400H202 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX330M400H202, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun radial can snap-in paketlemesi ile güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilidir. 20 kHz'de 300 mA ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V