381LX273M016K042
CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX273M016K042
381LX273M016K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX273M016K042, 27000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa türündedir ve through-hole montajına uygundur. Düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına karşı 4.2A @120Hz ve 4.8A @20kHz kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage alanlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V