381LX272M200A062
CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX272M200A
381LX272M200A062 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX272M200A062, 2700 µF kapasitansına ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 20 kHz'de 5.11 A ve 120 Hz'de 3.65 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı güç kaynağı devrelerinde, filtreleme uygulamalarında ve analog devreler içinde kullanılmaktadır. Ürün durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.11 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V