381LX272M160A052
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX272M160A
381LX272M160A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX272M160A052, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, radial snap-in montaj türüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 3000 saatlik ömür belirtimi vardır. Ripple current desteği 20 kHz'de 4.4A, 120 Hz'de 3.1A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Ürün üretimden kaldırılmıştır (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V