381LX272M080J042
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX272M080J
381LX272M080J042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX272M080J042, 2700µF kapasitansa sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 104mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans ripple akımı uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır, 105°C'de 3000 saat ömrü garantisi vardır. 2.4A ripple akımı kapasitesi 120Hz'de sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 104mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V