381LX271M450K042
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX271M450K
381LX271M450K042 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M450K042, 270 µF kapasitansa ve 450 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile raf tipi ve panele monte edilen uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynağı filtreleme, EMI suppression ve enerji depolama gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj özelliği sayesinde geleneksel PCB montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V