381LX271M450A032
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M450A
381LX271M450A032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M450A032, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi, güvenilir uzun vadeli performans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 20 kHz'de 1.7 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current taşıyabilir. Through-hole montaj seçeneği geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V