381LX271M400A022
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M400A
381LX271M400A022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M400A022, 270 µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tasarımında sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 105°C'de 3000 saat ömüre sahiptir. 20 kHz'de 1.7 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine olanak tanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filter devreleri, enerji depolama uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V