381LX271M350J052
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M350J
381LX271M350J052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M350J052, 270µF kapasitansına ve 350V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120Hz'de 737mOhm ESR değerine ve 3000 saatlik ömrü (-25°C ile 105°C sıcaklık aralığında) ile tanımlanmaktadır. Yüksek frekansta 1.5A @ 20kHz ve düşük frekansta 1.1A @ 120Hz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Mevcut durumu itibariyle üretim dışı (Obsolete) olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V