381LX271M350A012
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M350A
381LX271M350A012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M350A012, 270 µF kapasitansına ve 350V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde takılabilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında işletilmek üzere tasarlanmıştır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.5A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyali filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V