381LX271M315H052
CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M315H
381LX271M315H052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M315H052, 270 µF kapasitanslı, 315V rated voltajında bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında değişmektedir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.5A ve 120 Hz'de 1.1A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V