381LX271M250J022
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M250J022
381LX271M250J022 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M250J022, 270µF kapasitansa ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerance ile üretilen bileşen, 20 kHz'de 1.5A ve 120 Hz'de 1.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Power supply filtrasyonu, DC-DC dönüştürücüler ve sinyal işleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V