381LX271M160H012
CAP ALUM 270UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX271M160H
381LX271M160H012 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX271M160H012, 270 µF kapasitanslı, 160 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 20 kHz'de 1.5 A, 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V