381LX223M035A052
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
381LX223M035A
381LX223M035A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX223M035A052, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile çalışır. ±20% tolerans değerine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz) koşullarında 5A, yüksek frekans (20 kHz) koşullarında 5.8A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V