381LX223M016K032
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX223M016K
381LX223M016K032 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX223M016K032, 22000 µF kapasitansa sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim değeriyle tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 120 Hz'de 3.8 A ve 20 kHz'de 4.4 A ripple akımını tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük voltaj enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehim edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V