381LX222M200A052
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
381LX222M200A
381LX222M200A052 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 381LX222M200A052, 2200 µF kapasitanslı, 200V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu kondansatör, radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 20 kHz'de 4A, 120 Hz'de 2.9A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V